V. Shetland pony show

Datum a čas: 
27. Červenec 2013 - 10:00 - 28. Červenec 2013 - 10:00

Jezdecký klub Dominika ve spolupráci s JK PZOO Chomutov vás srdečně zvou na pátý ročník výstavy Mountain and Moorland pony, která se koná poslední červencový víkend v jezdeckém areálu Podkrušnohorského Zooparku v Chomutově.

 

Na programu jsou jak tradiční výstavní třídy pro Shetland pony, ostatní M&M pony a jezdecké pony, tak i speciální výstavní třídy Mladý vystavovatel, Lead Rein, First Ridden, Open Ridden a premiérově i Driving Class. V sobotu se můžete v polední přestávce těšit na ukázky jezdectví i vozatajství, představí se mimo jiné také nejkrásnější kůň roku 2011 Fríský hřebec Baron fan Odingastate. V neděli vás čekají jezdecké a vozatajské hry.

 

V minulých ročnících se divákům představilo na šest desítek Shetlandských, Velšských, Fellských a jezdeckých pony, Fjordských koní a Tarpanů. Letos by se měl představit navíc ještě Daleský pony a zástupce plemene Connemara hřebec Diamant.

 

Přijďte podpořit malé i velké chovatele, jezdce a vozataje a strávit příjemný den v krásném prostředí Podkrušnohorského Zooparku. 

Uzávěrka přihlášek je 12.7.2013