Mezinárodní šampionát Welsh Pony & Cob 2015

Datum a čas: 
20. Červen 2015 - 9:00 - 21. Červen 2015 - 14:00

Český svaz chovatelů velšských koní si Vás dovoluje srdečně pozvat na Mezinárodní šampionát Welsh Pony & Cob, který  se koná v sobotu 20. června 2015 (výstavní rubriky) a v neděli 21. června 2015 (výkonnostní zkoušky a sportovní část) v Hradeckém jezdeckém klubu v Hradci Králové. Tato již tradiční výstava je zároveň celostátním výběrem hřebců velšských plemen pro plemenitbu a celostátním svodem klisen. Rovněž je možnost čipování hříbat. 

Více informací najdete například na webové adrese ČSCHVK, www.welsh-cz.com a konkrétně na stránce Mezinárodní šampionát, která je průběžně aktualizována. Naleznete zde také výsledky předchozích ročníků a obecné informace. Mezinárodní šampionát v Hradci Králové je v roce 2015 zapojen do prvního ročníku Lead Rein Poháru

Jsme velmi vděční, že pozvání k posuzování desátého ročníku výstavy přijali opět dva kvalifikovaní britští posuzovatelé velšských plemen: paní Pauline Lloyd (GLEINIANT) a pan Andrew Thomas (CAEDERWEN). Oba mají oprávnění posuzovat i nejprestižnější RWAS (jedinou "Gold Medal Show"). Paní Lloyd v sekcích A a B a pan Thomas v sekcích C a D.

Těšíme se na setkání se všemi příznicvi velšských plemen pony a kob v Hradci Králové!