Nejkrásnější kůň ČR 2013

Nejkrásnějším koněm ČR 2013 se stal Im Ideal

 Hřebec Im Ideal se stal Nejkrásnějším koněm České republiky 2013. V internetové anketě nejprve vyhrál divizi určenou westernovým specialistům a finále pro sebe rozhodl ziskem 25 % z 9124 odevzdaných hlasů. Reprezentant plemene american paint horse se narodil před pěti lety v Kalifonii a jeho chovatelem je slavný Yucaipa Palmer Ranch. Majitelka českého Wanted Ranch Mgr. Lenka Šnáblová si informace o koni našla na webových stránkách a okamžitě věděla, že právě toho chce mít ve své stáji.

Hlasujte pro Nejkrásnějšího koně ČR 2013: Velká bitva nejkrásnějších ukončena

Finále internetové ankety Nejkrásnější kůň České republiky ČR právě začalo.
Deset reprezentantů deseti plemen bude bojovat o vaše hlasy dva týdny, tedy do půlnoci 18. srpna. Na našem serveru se dozvíte oficiální výsledek ankety v úterý 20. srpna.

Hlasujte v anketě "Nejkrásnější kůň ČR 2013":Westernová plemena

Souboj tří reprezentantů v divizi westernových plemen může být největší bitvou všech letošních  „kvalifikací“, kde se válčí o  postup do finále ankety. Dva z dnes prezentovaných koní jsou přitom soutěžemi prověření šampióni, navíc už s vlastními potomky, zatímco třetí je na závodní kariéru teprve připravován. Tento fakt ale vůbec nemusí rozhodnout.

Nejkrásnější kůň ČR 2013: Popularita ankety letí vzhůru

Ve finále internetové ankety Nejkrásnější kůň ČR 2013 se podle propozic projektu utká 10 koní. Jisté místo mají jisté vítězové sedni divizí, které doplní další tři koně s nejvyšším počtem získaných hlasů.

 

Hlasujte v anketě "Nejkrásnější kůň ČR 2013": Historická plemena

Dnes před vás předstupuje skutečně velmi, velmi atraktivní společnost.
Tři hřebci proti jedné klisně, vraník a vranka, hnědák a bělouš - a všichni zajímaví v první řadě svým exteriérem. Jak jinak, když bojují o titul toho nejkrásnějšího.
Proti třem „cizincům“ nastupuje reprezentant českého Národního hřebčína … tak jakou větší zápletku byste mohli ještě chtít?

Hlasujte v anketě "Nejkrásnější kůň ČR 2013": Chladnokrevná plemena

Třetí divize 4. ročníku internetové ankety patří chladnokrevným plemenům.  O postup do finále se utkají tři plemenní hřebci a jedna klisna, která je navíc nejmladší z nominovaného kvarteta. Divize je charakteristická tím, že všichni kandidáti se narodili  na území České republiky.

Hlasujte v anketě "Nejkrásnější kůň ČR 2013": Pony a miniaturní koně

Zástupci čtyř plemen se utkají v úvodní divizi A internetové ankety Nejkrásnější kůň České republiky 2013. Tři klisny bojují s jedním hřebcem, dva vyslanci domácího chovu s „tandemem“ importovaným z Nizozemska a Spojeného království, konkrétně Skotska. Český sportovní pony, klisna Irv Desire propaguje chov Adolfa Odložila a reprezentantka plemene welsh mountain pony Trawel Ria dělá reklamu chovateli Pavlu Blažkovi.

Nejkrásnější kůň České republiky 2013

Čtvrtého ročníku internetové ankety Nejkrásnější kůň České republiky 2013 se zúčastní reprezentanti 29 plemen koní, chovaných u nás. Jejich portréty a doprovodné texty budou postupně zveřejněny na serveru Asociace svazů chovatelů koní ČR a spolupracujících specializovaných serverech, včetně tohoto.