Obchod

Nabízíme k prodeji

Seznam hřebců s oprávněním k plemenitbě v ČR 2017

Seznam hřebců zpracovává Národní hřebčín Kladruby nad Labem, s.p.o., Ústřední evidence koní ČR Slatiňany a vydává ASCHK ČR každý rok na začátku připouštěcí sezóny. Obsahuje hřebce všech plemen vedených v ČR, které ke zveřejnění dodaly jednotlivé PK. U hřebců ostatních plemen (většinou amerických) se jedná o seznam těch majitelů, kteří o zveřejnění zažádali. Dále obsahuje seznam dávek mraženého spermatu (opět majitelů, kteří dodali podklady) či linie některých plemen.
Cena: zasíláme za stále stejnou symbolickou cenu 100 Kč + 90 Kč poštovné
Objednat lze telefonicky, přes sms na číslo 731 482 476, na e-mailu info@aschk.cz.

Časopis KONĚ

Časopis (bulletin) "Koně" vydává ASCHK za finanční podpory MZe. Přináší aktuální zprávy z chovu koní, odborné přehledy, reportáže a řadu dalších nezbytných chovatelských informací.

Roční předplatné pro nečleny činí 300 Kc včetně poštovného.

Členům sdružených svazů je distribuován zdarma.

Hafling v ČR

Asociace svazů chovatelů koní (ASCHK) ve spolupráci se Svazem chovatelů haflingů vydala sborník o plemeni hafling v ČR. Publikace obsahuje veškeré momentálně dostupné informace – historii jeho vzniku a chovu ve světě, popis plemene, kritéria jeho hodnocení, statistické informace o stavu chovu haflinga v ČR (početní stavy, plemenitba), katalog hřebců s fotografiemi, fotografickou přílohu, seznam důležitých kontaktů a další.

V letošním roce (2008) připravujeme aktualizaci publikace ve formě ročenky, která bude obsahovat kromě aktualizace statistických údajů a katalogu hřebců také reportáže z akcí, které proběhly v roce 2007, nový řád plemenné knihy, výsledky výkonnostních zkoušek a další.
Vydáno: 2007

Cena: 50 Kč + poštovné
Stejně jako sborník bude ročenka všem členům Svazu chovatelů haflinga distribuována zdarma.

Shetlandský pony v ČR

Sborník "Shetlandský pony v ČR" je vynikající příručkou a průvodcem chovu shetland pony, sepsanou předsedou RPK SHP Ing. Dušanem Jakovlevičem. Kromě řádu PK, stanov svazu a mnoha dalších důležitých informací obsahuje seznam hřebců s barevnými fotografiemi. Autorkami následujících ročenek jsou Lucie Kočovská DiS. a Ing. Milena Nováková.
Vydáno: 2007, 2008, 2009, 2011, 2013

Cena: 50 Kč + poštovné

Tričko s límečkem

Základní barva modrá, žlutá nášivka loga ASCHK ČR. Tričko je ve velikosti L, XL a XXL.

Cena: 150 Kč + poštovné

Objednávky zasílejte na e-mail info@aschk.cz.

Seznamy hřebců a časopisy zasíláme s vyplněnou složenkou. Na požádání vystavíme fakturu (je nutné znát Vaše IČO).

Ostatní zboží zasíláme na dobírku + poštovné dle váhy. Po dohodě lze provést platbu na účet ASCHK ČR - 22201874/0600 GEMB Písek.