Velšská plemena pony a kob - Články

Mezinárodní šampionát welsh pony a cob 2015 – Hradec Králové a druhé kolo Lead Rein poháru 2015

Letošní ročník tohoto největšího velšského svátku v ČR uspořádal jako již tradičně ČSCHVK ve spolupráci s ASCHK ČR a Hradeckým jezdeckým klubem. Je potěšitelné, že zájem o vystavování stále roste. Posledním číslem letošního katalogu bylo č. 200. Velmi silně byly obsazeny zejména speciální výstavní třídy jako Lead Rein, Mladý vystavovatel, First Ridden a Open Ridden, nově byly otevřeny zápřahové třídy (Driving). I přes opravdu velký počet přihlášených se pořadatelům podařilo vše skloubit a organizaci zvládli na výbornou.

Mezinárodní šampionát Welsh Pony & Cob 2015 - blíží se řádná uzávěrka!

Plakát MŠ WP&C Hradec Králové 2015

Český svaz chovatelů velšských koní Vás srdečně zve na každoroční Mezinárodní šampionát Welsh Pony & Cob, který se koná v sobotu 20.6.2015 (výstava) a v neděli 21.6.2015 (výkonnostní zkoušky a sport) v areálu Hradeckého jezdeckého klubu v Hradci Králové.

Mezinárodní šampionát Welsh Pony & Cob 2014

V sobotu 21. června 2014 se v areálu Hradeckého jezdeckého klubu v Hradci Králové koná výstavní část Mezinárodního šampionátu Welsh Pony & Cob, která je zároveň celostátním svodem klisen, výběrem hřebců do plemenitby a registrací letošních hříbat. Blíží se řádná uzávěrka přihlášek (6. června)!

Pozvánka na seminář o výstavnictví velšských plemen pony a kob

Yvette Zoet + Ysselvliedts Navarino (leading rein)

Český svaz chovatelů velšských koní Vás co nejsrdečněji zve na seminář s důrazem na speciální (dětské) výstavní rubriky se zkušenou nizozemskou lektorkou Yvette Zoet-de Bruijne (hřebčín Ysselvliedt), který se koná v sobotu 2. listopadu 2013 od 10:00 hodin v JK Dolní Přím u Nechanic. 

Blíží se uzávěrka přihlášek na Mezinárodní šampionát Welsh Pony & Cob!

Plakát MŠ WP&C 2013

Český svaz chovatelů velšských koní Vás srdečně zve na Mezinárodní šampionát Welsh Pony & Cob, který se koná v sobotu 22. června a v neděli 23. června 2013 v areálu Hradeckého jezdeckého klubu (Hradec Králové). Sobota je vyhrazena výstavním rubrikám, svodu klisen a výběru hřebců, neděle bude mimo jiné ve znamení výkonnostních zkoušek velšských plemen.

Posuzovateli výstavních rubrik letos jsou pan H. R. ZOET z nizozemského hřebčína Ysselvliedt a pan T. G. HUGHES z britského hřebčína Ionos. Už se kvapem blíží řádná uzávěrka přihlášek (pátek 31. 5. 2013), takže neváhejte a přijeďte i Vy ukázat svého velšského ponyho, koba nebo part-breda!

Více informací naleznete na webovkách Českého svazu chovatelů velšských koní: www.welsh-cz.com.

Těšíme se s Vámi na viděnou v Hradci Králové!

Vzácná návštěva v ČR

propagační materiály WPCS

Díky nesmírné vstřícnosti ASCHK ČR a britské WPCS získali členové ČSCHVK, respektive všichni čeští příznivci velšských plemen, unikátní možnost přivítat první listopadový víkend roku 2012 v České republice pana Steve Everitta (hřebčín Tireve), dlouholetého chovatele a posuzovatele velšských kobů a toho času předsedu Rady WPCS (výkonný orgán této chovatelské společnosti).

Mezinárodní šampionát Welsh Pony a Cob 2012

Letošní šampionát WP&C se konal v sobotu 23. 06. 2012 v Hradci Králové. Posuzovat velmi laskavě přijeli pan Alun Lewis z hřebčína Tyssul a slečna Kerry Wainwright z hřebčína Skellorn. 

Kontakty na inspektory

V příloze naleznete kontakty na inspektory, případně osoby provádějící reigstraci v jednotlivých oblastech.